KENTSEL DÖNÜŞÜM

Tuğbay Mimarlık, mimari vizyonu ve uzman ekibiyle kentsel dönüşüm alanında öncü bir şirkettir. Geleceğe yönelik sürdürülebilir çözümler üretme vizyonuyla hareket eden firmamız, modern kentsel yaşamın gereksinimlerini karşılamak için müşterilerine değerli hizmetler sunmaktadır.

Kentsel dönüşüm, şehirlerimizi daha yaşanabilir ve güvenli kılmak adına altyapı, çevre, ve sosyal yaşam alanlarını güçlendiren bir süreçtir. Tuğbay Mimarlık, bu önemli dönüşüm sürecinin mimari boyutunu ele alarak, bireylerin ve toplumların yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

Kentsel Dönüşüm Projelerimiz

RAMS BAHÇELİEVLER OFİS PROJESİ

RAMS Bahçelievler Ofis Projesi, kentsel dönüşüm ile geçmişin izlerini geleceğin vizyonuyla buluşturarak, modern şehirciliğin öncüsü olmaya devam ediyor. Bu projede iş ve yaşamın uyum içinde olduğu, estetik ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu bir dünya sizleri bekliyor.

UKRAYNA

Ukrayna’nın tarih kokan sokaklarında, geçmişin izlerini modern bir dokunuşla birleştiren bir kentsel dönüşüm projesi hayat buldu. Bu projede, Ukrayna’nın kültürel mirası ve çağdaş yaşamın ihtiyaçları, estetik bir denge ve fonksiyonel çözümlerle harmanlandı.